Ogrodzenia modułowe

Ogrodzenia Modułowe – z pustaków ogrodzeniowych/bloczków zalewowych

Ogrodzenia modułowe charakteryzują się prostą formą, która idealnie wpasowuje się w nowoczesną i tradycyjną architekturę mieszkalną i przemysłową.

Ogrodzenie z pustaków betonowych barwionych jest najczęściej wybieranym sposobem grodzenia. System ogrodzeń gładkich jest wykonany z gładkich pustaków modułowych, zaś system ogrodzeń łupanych składa się z pustaków i daszków o formie kamiennej.

Uniwersalność takiego ogrodzenia pozwala Klientowi na aranżacje według własnego pomysłu, czyli takie pustaki sprawdzą się zarówno jako niska podmurówka, średni mur z przęsłami, czy też  ogrodzenie, które da nam prywatność, ciszę i bezpieczeństwo.

Każde ogrodzenie modułowe cechuje się tak naprawdę prostotą w montażu, należy pamiętać tylko o zasadach budowlanych dotyczących murowania ścianek/murków/słupków m.in. z takich pustaków ogrodzeniowych (załączamy zalecenia dotyczące budowy ogrodzenia z elementów pustaków →…LINK…)

zdj

Ponadto takie ogrodzenie z bloczków pozwala na korektę wysokości, co sprawdza się szczególnie na nierównym lub pochyłym terenie. Bloczki modułowe można konfigurować na różny sposób – budować z nich słupki i murki, a nawet pełne mury.

Oferujemy szeroki zakres kolorów ogrodzeń modułowych firmy STYROBUD i ZIEL-BRUK.

Ponadto bloczki modułowe STYROBUD wykonane są przy wykorzystaniu technologi

AQUA SUBSISTO™

która zwiększa estetykę i odporność grodzeń STYROBUD.

Rozwiązanie poprawia ochronę przed zabrudzeniami, warunkami atmosferycznymi, a także zwiększa trwałość koloru i ułatwia czyszczenie ogrodzenia.