Bramy przesuwne

Bramy przesuwne to nowoczesne rozwiązania bram ogrodzeniowych. Pozwalają na dużą oszczędność miejsca, posiadają możliwość zamontowania napędu, który jest bardzo wygodny i łatwy w obsłudze. Dla zrównoważenia ciężaru bramy przesuwnej, a także zapewnienia jej stabilności, wymagane jest zastosowania tak zwanej przeciwwagi. Przeciwwaga (tzw. „ogon”) zwiększa długość bramy o 25-35%, w zależności nie tylko od długości bramy, co jej wysokości.

Brama wjazdowa przesuwana ma konstrukcję samonośną (przesuwa się na rolkach najazdowych). Skrzydło bramy przesuwnej przesuwa się wzdłuż ogrodzenia kilka centymetrów nad gruntem.

Bramy przesuwne posiadają wiele zalet m.in.:

  • zabezpieczanie antykorozyjne, ponieważ są ocynkowane ogniowo zarówno na zewnątrz wyrobu, jak i w wewnątrz oraz są malowane proszkowo;
  • mają stabilną i bezawaryjną konstrukcja;
  • są proste w obsłudze, szczególnie przy zastosowaniu mechanizmu automatyki – zobacz naszych zaufanych producentów napędów do bram tu
  • gdy brak napędu do bramy – posiadają wkładkę, zamek z klamką lub gałką do bezpiecznego zamykania wejścia na posesję.

Wymiary oraz kolorystka bramy przesuwnej są indywidualnie dostosowane do potrzeb Klienta.

  • Bramy przesuwne wykonana z panelu prostego 2D:

Bramy przesuwne mogą być wypełnione panelem ogrodzeniowym prostym 2D, który jest wykonany z wysokiej jakości prętów stalowych fi 6/5/6mm lub 8/6/8mm, który jest wspawany w ramę bramy, a następnie wszystko jest poddane cynkowaniu ogniowemu i malowane proszkowo na wybrany przez Klienta kolor.

  • Bramy przesuwne wykonane z panelu ogrodzeniowego 3D:

Bramy przesuwne mogą być wypełnione panelem ogrodzeniowym 3D z przetłoczeniami, który jest wykonany z wysokiej jakości prętów stalowych ocynkowanych i malowanych proszkowo. Taki panel 3D jest montowany do ramy bramy za pomocą metalowych zapinek dobranych  pod kolor bramy.

  • Brama prze­suw­na pa­li­sa­do­wa:

Brama przesuwna palisadowa wy­ko­na­na jest z naj­wyż­szej ja­ko­ści profili stalowych o różnych wymiarach wg uznania Klienta. Oczywiście jest ona ocyn­ko­wa­na ogniowo oraz po­ma­lo­wa­na prosz­ko­wo. Ide­al­nie komponuje się z systemem ogrodzenia panelowego 2D i 3D lub  wykonanego całościowo z palisady.

  • Brama przesuwna klasyczna- kuta:

      Brama wykonana z metalowych elementów ornamentowych. Wykonywana wg idei Klienta stanowi wizytówkę posesji i jej mieszkańców. Brama jest ocynkowana ogniowo i malowana proszkowo.

Wzory i elementy dostępne w siedzibie naszej firmy oraz na stronach: www i facebook.