Bramy dwuskrzydłowe

 Bramy Skrzydłowe oraz Dwuskrzydłowe to rozwiązanie dla działek, na których jest ograniczona ilość miejsca wzdłuż ogrodzenia, by wybrać bramę przesuwną. Nasza firma wykona dla Państwa bramy z dwoma skrzydłami oraz bramy jednoskrzydłowe, w zależności od potrzeb Klienta.

W przypadku bardzo małej przestrzeni warto wybrać połączenie bramy z furtką i stworzenie tak zwanej „bramofurtki”, mniejsza część będzie pełnić funkcję furtki, a wraz z większą częścią „bramofurtki” przy czasowym usunięciu słupka oddzielającego te dwa skrzydła (jeśli słupek występuje, ponieważ nie musi być), powstanie szersze światło do wjazdu.

Posiadamy sprawdzony system bram ogrodzeniowych o solidnej konstrukcji, montowany do słupków metalowych (10x10cm lub 8x8cm). Skrzydła bramy dwuskrzydłowej zamontowane są na regulowanych zawiasach. Bramy dwuskrzydłowe o długości powyżej 5m posiadają dodatkowy element stalowy w skrzydle bramy, wzmacniający całą konstrukcję.

Bramy dwuskrzydłowe także posiadają wiele zalet m.in.:

  • zabezpieczanie antykorozyjne, ponieważ są ocynkowane ogniowo zarówno na zewnątrz wyrobu, jak i w wewnątrz oraz są malowane proszkowo;
  • mają stabilną i bezawaryjną konstrukcja;
  • są proste w obsłudze, szczególnie przy zastosowaniu mechanizmu automatyki – zobacz naszych zaufanych producentów napędów do bram tu
  • gdy brak napędu do bramy – posiadają wkładkę, zamek z klamką lub gałką do bezpiecznego zamykania wejścia na posesję, a także stoper z ryglem do przytrzymywania skrzydeł bramy.

Wymiary oraz kolorystka bramy przesuwnej są indywidualnie dostosowane do potrzeb Klienta.