Ogrodzenie nowoczesne

Ogrodzenie palisadowe – nowoczesne

W ofercie posiadamy nowoczesne ogrodzenia palisadowe o prostym, stonowanym, ale eleganckim wyglądzie, który świetnie komponuje się z nowoczesnym i klasycznym budownictwem.

  Wykonujemy przęsła, bramy oraz furtki z palisady w różnych wymiarach i kolorach. Zapewniamy najwyższą jakość, fachowe doradztwo i profesjonalny montaż ogrodzeń.

Przęsła palisadowe z elementów stalowych cechują się trwałością, wysoką jakością wykonania oraz prostym i eleganckim wyglądem.

Estetyka i funkcjonalność sprawiają, iż palisadę można stosować na posesjach prywatnych, na terenach przemysłowych oraz do ogrodzenia innych obiektów użytkowych np. budynków użyteczności publicznej, nowoczesnych osiedli mieszkaniowych. System ogrodzeń palisadowych idealnie komponuje się z innymi wariantami ogrodzeń np. ogrodzeniem panelowym wykonanym z panela prostego 2D lub panela przetłaczanego 3D.

W naszej ofercie posiadamy również bramy dwuskrzydłowe i przesuwane bez lub z automatyką oraz furtki wykonane z palisady

WYKONANIE:

W naszej ofercie można znaleźć ogrodzenia wykonane z prętów, płaskowników, kształtowników zamkniętych. Każdy element ogrodzenia metalowego jest zabezpieczony poprzez ocynkowanie ogniowe i malowanie proszkowo. Aby sprostać oczekiwaniom każdego klienta oferujemy różne wzory i kolory ogrodzeń.

 Zalety ogrodzenia palisadowego to przede wszystkim:

  • prosta, ale elegancka forma,
  • trwałość konstrukcji, dzięki antykorozyjnym zabezpieczeniom (ocynkowaniu i malowaniu proszkowemu) ogrodzenia stalowe są trwałe na czynniki mechaniczne i atmosferyczne, takie jak wiatr, śnieg czy wilgoć, a odpowiedni gatunek materiału zapewnia funkcjonalność i komfort estetycznego wyglądu przez długie lata,
  • możliwość wykonania palisady z gęsto wykonanych profili lub z większymi prześwitami,
  • możliwość wykonania wzoru Palisady z profili umieszczonych pionowo lub poziomo,
  • możliwość wykonania ogrodzenia z palisady na słupkach metalowych (ocynkowanych i malowanych proszkowo), jak również na murku i słupkach z pustaków ogrodzeniowych o fakturze ziarnistej inaczej łupanej, bądź gładkiej.